Sieci komputerowe

Jesteśmy specjalistami w wykonywaniu sieci komputerowych lokalnych, we wszystkich dostępnych na rynku kategoriach i standardach. W ofercie gwarancja systemowa producenta na okres 25 lat. Wykonujemy projekty sieci w oparciu i w zgodzie z wytycznymi zawartymi w normach definiujących system okablowania strukturalnego.

Oferujemy wykonanie sieci i pomiarów dynamicznych sieci strukturalnej lokalnie, jak i poza Bydgoszczą. Wykonanie sieci potwierdzamy raportami z pomiarów dynamicznych linii, co jest niezbędne do uzyskania gwarancji producenta.

Technika światłowodowa

Podwyższa ona jakość i zakres przenoszenia sygnału na znaczne odległości integrując wiele środowisk informatycznych w jednolitą całość, zarówno w obrębie dużego budynku jak i wielu budynków.

Ta gałąź jest przez nas realizowana kompleksowo od etapu projektowania, ułożenia światłowodów, spawania, aż po pomiary, z dostawą materiału jak również z materiału powierzonego. Wszystko realizujemy samodzielnie na własnym sprzęcie, przez doświadczonych specjalistów.

więcej o technice światłowodowej
 

Okablowanie strukturalne budynków

Kryje ono w sobie ideę integracji sieci komputerowej, telefonicznej, światłowodowej i elektrycznej w spójną całość, w wyniku czego uzyskujemy łatwość dalszej rozbudowy systemu lub modernizacji, osiągając wysoki stopień niezawodności. Chcąc zapewnić najwyższy stopień niezawodności wykonywanych sieci stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, sympozjach i warsztatach. Naszym potencjałem są przede wszystkim pracownicy - instalatorzy, nie zapominamy również o warsztacie pracy. Bezustannie wzbogacamy ofertę używając najnowocześniejszych rozwiązań: spawanie światłowodów, mikroskop do oglądania czystości złącz, pomiary światłowodowe reflektometryczne, pomiary dynamiczne miedziane.

Wszystkie nowości jakie wprowadza producent na rynek są przez nas znane i wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów.

więcej o okablowaniu strukturalnym

Telewizja przemysłowa

Od wielu lat towarzyszy nam stały rozwój telewizji przemysłowej. Mając do dyspozycji najnowsze zdobycze tej technologii, mamy możliwość uzyskania zadziwiająco dobrej jakości obrazu (kamery IP) HD wspartego programowo z aplikacjami dającymi coraz to nowsze możliwości.

Z uwagi na cenę oferujemy wykonanie monitoringu wizyjnego w oparciu o kamery analogowe i kompaktowe, wsparcie techniczne i serwisowanie systemów przez wykwalifikowaną grupę instalacyjną działu technicznego. Posiadamy uprawnienia do projektowania, instalacji i serwisowania.

Zapraszamy do niezobowiązującego zapoznania się w celu bezpłatnej wizji lokalnej i wyceny ofertowej. Z naszych usług korzysta rzesza zadowolonych klientów. Nie zwlekaj - zadzwoń teraz!

 

Systemy kontroli dostępu

Mając na względzie zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa w Państwa firmie czy też dowolnym obiekcie, mamy do dyspozycji szeroka gamę rozwiązań i produktów KD.

Określenie grupy użytkowników, nadanie uprawnień, rejestracja zdarzeń, kontrola przejść oraz identyfikacja miejsca przebywania danej osoby daje nam poczucie bezpieczeństwa, jak również podgląd zdarzeń w czasie rzeczywistym. Istnieje również możliwość integracji systemu wraz z monitoringiem wizyjnym podnosząc tym samym jakość i szczegółowość rejestrowanych zdarzeń.

SSWiN

Polecamy projektowanie, instalację oraz serwisowanie systemów sygnalizacji włamania i napadu. Jest to jedno z najtańszych rozwiązań ochronnych, którego prostota daje wysoki stopień niezawodności, a co za tym idzie dobrą stosunek ceny do jakości. Opieramy się głównie na produktach polskiej firmy SATEL produkującej szeroką gamę akcesoriów do ochrony mienia i ludzi. Zabezpieczamy technicznie obiekty i teren przyległy przed niechcianymi intruzami. Istnieje możliwość wysyłania alertów o naruszeniu stref bezpośrednio na telefon lub smartphone. Zwiększa to nasze szanse w ratowaniu mienia w przypadku włamania.

 

Systemy sygnalizacji pożaru

Bezpieczeństwo osób jest najważniejszym zadaniem systemu sygnalizacji pożaru w połączeniu z ochroną mienia zgromadzonego w obiekcie. W bardzo krótkim czasie, mając sygnał o pożarze mamy czas na weryfikację i potwierdzenie jego wystąpienia. Czas do przeprowadzenia ewakuacji jest nam bezwzględnie potrzebny dla ratowania życia.

System tryskaczowy może być dodatkowym systemem ratującym mienie po wystąpieniu pożaru. Oferujemy wykonawstwo zarówno małych, jak i rozległych systemów opartych na więcej niż jednej centrali pożarowej. Wykonujemy także systemy wspomagające Państwa bezpieczeństwo w postaci systemów oddymiania klatek schodowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Copyright © 2010 ACM SYSTEM Bydgoszcz, Wszelkie prawa zastrzeżone