Oferta z zakresu techniki światłowodowej

Do naszych specjalności należy technika światłowodowa. Świadczymy usługi z zakresu spawania, klejenia złączy, projektowania, planowania i tworzenia kompleksowych sieci światłowodowych. Okablowanie sieciowe jest przez nas objęte fachowymi pomiarami powykonawczymi oraz eksploatacyjnymi. Dodatkowo do naszych zadań należy również usuwanie pojawiających się awarii, a także regularna konserwacja instalacji. Mogą Państwo liczyć na naszą sprawność i precyzję działania, które poparte są bogatym doświadczeniem oraz pracą na nowoczesnych urządzeniach.

Oferta ACM System

Do wykonywanych przez nas usług zaliczają się następujące czynności:

Nasz asortyment

Wszystkim klientom, którzy zdecydują się na współpracę z naszą firmą polecamy wysokiej klasy produkty, wśród których znajdują się przede wszystkim:

Stawiamy na profesjonalizm

Wszystkie zadania, zaczynając od projektowania sieci, przez łączenie światłowodów, aż po prace naprawcze, wykonujemy zgodnie z najnowszymi standardami. Wykorzystujemy nowoczesne spawarki, które mogą być eksploatowane wyłącznie przez odpowiednio wykwalifikowany personel. Nasz zespół monterów wyróżnia się ogromną wiedzą i doświadczeniem zdobywanym przez wiele lat. To wszystko przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Warto zaufać profesjonalistom. Zapraszamy do współpracy.

Copyright © 2010 ACM SYSTEM Bydgoszcz, Wszelkie prawa zastrzeżone